ایران گردی


تومان

تورهای داغ ویژه فصل بهار و تابستان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت یاران همیشگی مرداس گشت پارسه، مثل هر سال با فرارسیدن فصل بهار و مناسب شدن آب و هوا موقعیت مناسبی برای برگزاری تورهای طبیعتگردی و ایران گردی فراهم می شود، از این رو آژانس هواپیمایی مرداس گشت پارسه با برگزاری تورهای داخلی و طبیعتگردی و همچنین تورهای زمینی در مسیرهای ارمنستان و آذربایجان برای شما عزیزان فراهم آورده است.

تورهای ایران گردی:

همانطور که میدانید ایران به دلیل وسعت زیاد و دارا بودن چهار فصل یکی از بهترین شرایط را برای سفر در اختیار شما عزیزان می گذارد، در فصل بهار با داغ شدن سفر به جزیره زیبای کیش و قشم  یکی از بهترین مقاصد برای گردشگران عزیز می باشد، آژانس مرداس گشت با داشتن ساین اختصاصی پرواز با بهترین قیمت ها می تواند شما عزیزان را در امر رزرو بلیط های داخلی بخصوص رزرو بلیط برای مقصد کیش و قشم یاری رساند.

البته با فصل بهار بازار تورهای یک روزه مانند تورهای یکروزه نمک آبرود، تور یکروزه فیلبند، تور یکروزه گلاب گیری، تور یکروزه جنگل ابر، تور یکروزه قلعه رودخان و ماسال و …. نیز داغ می شود، از این رو آژانس مرداس گشت با در اختیار داشتن لیدر های مجرب و کارت دار و مورد تأیید سازمان گردشگری این تورها را برای شما عزیزان فراه می آورد.

تورهای چند روزه:

با بهتر شدن هوا بازار تورهای چندروزه نیز داغ می شود، تورهای چند روزه آژانس مرداس گشت در مقصد های : تور گلستان تا بندر ترکمن، تور چندروزه سنندج – اورامان – مریوان ، تور چندروزه ارومیه تا مهاباد و …. را برای شما عزیزان برگزار می نماید، این تورها همگی دارای خدماتی با بهترین کیفیت و بالاترین امنیت برای سلامتی کامل شما عزیزان در طول سفر فراهم آمده است.

تورهای چندروزه دارای خدماتی مانند: اقامت در هتل های 3 تا 4 ستاره، صبحانه و ناهار به تعداد روزهای اقامت در هتل، گشت های ویژه در همان منطقه سفر که همگی از بهترین مکان های باستانی، طبیعتی، دشتها و دیدنی ها انتخاب شده است. تورهای چندروزه آژانس مرداس گشت با وسیله نقلیه 25 نفرهCIP و یا 32 نفره VIP برای رعالیت فاصله گزاری اجتماعی و انجام پروتکل های بهداشتی در نظر گرفته شده است تا ریسک ابتلا به کرونا در طول سفر به حداقل ممکن برسد. در تمامی طول سفر ماست و دستکش و الکل بین مسافرین پخش می شود و تمامی مسافرین موظف هستن در تمام طول سفر ماسک داشته باشند.

تورهای زمینی خارجی:

آژانس مرداس گشت مانند هر سال تورهای زمینی در مسیرهای ارمنستان و نخجوان و باکو و ترکیه برگزار می نماید، تورهای زمینی خارجی مرداس گشت تماماً با اتوبوس های 25 نفره CIP و یا 32 نفره VIP تا مرز و از مرز تا هتل با اتوبوس های کشور مقصد انجام می پذیرد، تمامی هتل های انتخابی ما برای رفاه حال شما عزیزان از هتل های 4 ستاره تا 5 ستاره با بالاترین کیفیت ها انتخاب شده است تا در طول اقامت آرامش شما عزیزان فراهم آید.

تورهای زمینی ارمنستان:

تور زمینی ارمنستان که در سال 1400 توسط ما انجام می پذیرد دارای خدماتی مانند : 3 شب اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه، یک گشت نیم روزه شهری با ناهار، لیدر محلی و لیدر از ابتدا همراه تور، بیمه مسافرتی تا سقف 10.000 یورو، و خدماتی دیگر که بسته به نوع تور و مقصد قابل تغییر می باشد.

تور زمینی نخجوان:

همان طور که میدانید نخجوان در کشور آذربایجان یکی از مقاصد ارزان برای سفرهای خارجی ما می باشد، تور زمینی نخجوان که امسال نیز مانند سال های قبل از طرف آژانس مرداس گشت انجام می پذیرد دارای خدماتی همانند: 3 شب اقامت در هتل 5 ستاره تبریز با خدمات صبحانه و ناهار و شام، یک گشت شهری نیم روزی با ناهار، سیم کارت ویژه هر اتاق، لیدر محلی و لیدر فارسی زبان از ابتدا همراه تور، بیمه مسافرتی تا سقف 10.000 یورو، و خدماتی دیگر که بسته به نوع سفر تغییر می نماید.

تور زمینی وان:

وان شهری ارزان در نزدیکی مرز ایران و کشور ترکیه که از سال 98 بعد از شیوع بیماری کرونا متأسفانه بسته شد و تور زمینی به مقصد وان از سال 98 برگزار نگردید، آژانس مرداس گشت با داشتن خبرای خوب برای شما عزیزان از بعد از عید بزرگ فطر تور زمینی به مقصد وان را برای شما عزیزان برگزار می نماید و این مژده را به شما می دهیم که اولین آژانسی هستیم که به محض باز شدن مرز تور زمینی وان را برگزار می نمایم. تور زمینی شهر وان نیز مانند تورهای خارجی زمینی دارای همان شرایط و همان امکانات می باشد و باید این مژده را نیز بدهم که تمامی تورهای ما با شرایط فروش اقساطی به فروش می رسد.
صفحه 1 از 2